CZ EN
 
Úvod > Projekty R&D

Projekty v oblasti výzkumu a vývoje

Projekty regionální

Projekt Konsolidace služeb, procesů a marketingu ve společnosti Electroforming s.r.o. s využitím kreativních technik byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

 
KHKProjekty EU

Projekt INOVACE PROCESU VÝROBY PRECIZNÍCH VLOŽEK FOREM, ZEJMÉNA PRO LISOVÁNÍ BIOKOMPATIBILNÍCH POLYMERŮ je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na radikální inovaci výroby precizních forem, zejména pro lisování biokompatibilních polymerů. Inovován byl proces výroby, a to změnou technologie z elektroformování, na CAD/CAM s využitím mikroobrábění zušlechtěné oceli.

 

PROJEKT NA OCHRANU PRÁV PRŮMYSLOVÉHO VLASTNICTVÍ - ELECTROFORMING S.R.O. je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je zajištění ochrany práv průmyslového vlastnictví.

 

Projekt NETRIVIÁLNÍ ELEKTROFORMOVÁNÍ S PODPOROU CAD/CAM TECHNOLOGIÍ je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem je vytvoření partnerství za účelem transferu znalostí, souvisejících s inovací výrobního procesu elektroformování, ke kterým podnik nemá přístup.

 
OPPIK EU
MPO CRProjekty TA ČR

Projekt Elektrochemický systém pro recyklaci průmyslového měděného kabelového odpadu je realizován za finanční spoluúčasti TA ČR.

 

Projekt Výzkum a vývoj elektroformovaných kompozitních biomimetických struktur polymer-kov pro inteligentní aditivní výrobu je realizován za finanční spoluúčasti TA ČR.

 

Projekt VÝZKUM A VÝVOJ ELEKTROFORMOVANÝCH BIOMIMETICKÝCH MATERIÁLŮ S GRADIENTNÍM A KOMPOZITNÍM SLOŽENÍM PRO BIOMEDICÍNSKÉ APLIKACE A INTELIGENTNÍ VÝROBU byl realizován za finanční spoluúčasti TA ČR.

 

Dílčí projekty Národního centra pro průmyslový 3D tisk jsou realizovány za finanční spoluúčasti TA ČR.

 
TA ČR

nahoru  


Mobil: +420 603 959 560
 © 2024 - Electroforming s.r.o.

Web created by: Landar.cz